top of page
40026875_2347117175305617_86582135468253

אולפן 

על כוחות

ולקוחות

שעשו קפיצות מדרגה ראיונות עם לקוחותיי

תמיד מעניין לשמוע איך אנשים אחרים עשו את זה.

מה גרם להם להצליח, עם מה היו צריכים להתמודד. מה הביא אותם להיות מי שהם.

באולפן אני מראיינת לקוחות שהשתתפו בסדנאות, קורסים, וליווי פרטני על הסודות שמאחורי קפיצות המדרגה.

בואו פתוחים, יהיה מעניין

Rinat220718_1521_pagetill_61-03.png
Rinat220718_1521_pagetill_61-03.png

"בתנועה יש ברכה" מצטטת עידית בר פתגם ידוע בערבית, ובאמת, היא לא נחה על זרי הדפנה, מעלה כל שבוע קריקטורה חדשה לבלוג שלה, ומעשירה את עוקביה בידע רב.
עידית יוצרת את אסטרטגיית התוכן שלה מתוך מקום של חיבור עמוק לחומרים שלה ותחושת שליחות - לעזור לציבור הישראלי להכיר את התרבות הערבית ממקום טוב ומיטיב. עידית יוצרת עניין ונוכחות באמצעות התוכן השיווקי, שבוע אחר שבוע, ויחד עם זאת אומרת עידית - צריך הרבה סבלנות. אנשים נחשפים לתוכן, מגלים עניין, אך, לוקח להם זמן עד שהם בוטחים בך וקונים ממך.
שווה לשמוע את עידית ואיך יצרה לעצמה פלטפורמה שיווקית ייחודית במינה - במו ידיה וממש מאפס הגיעה לאלפי עוקבים. ויש לה גם כמה טיפים!

רינה הלקין, קופירייטרית וכותבת תוכן מופלאה  בעלת העסק "כותבת ברינה"בסרטון מתארת רינה איך עלתה במקרה על אסטרטגיית תוכן מרתקת בה היא משתפת את קוראיה בסיפורים אישיים מהיומיום, כאלו שכל אחד יכול להזדהות איתם, מתובלים בהומור ומסתיימים בקריצה. כיצד הכתיבה שהיא כל כך אוהבת לעשות הפכה בעצם לערוץ השיווק שלה מבלי לשווק. בראיון תשמעו על "העבודה בחושך" ועל כך שרון עומר, הבן של דבורה עומר יצר איתה קשר, וביקש ממנה לשכתב את ספריה של אימו לשפה בת ימינו. ותשאלו למה? פשוט כי הוא אהב את הפוסטים שלה. 
ככה זה, שאוהבים את מה שעושים ועושים את מה שאוהבים - קורים דברים מופלאים.

מוזמנים לצפות בראיון מיוחד ומסקרן.

אורנת ורנו, מטפלת, מאמנת, מנחה, מרצה, כותבת, בעלת העסק "אישה אל אחותה". עוסקת בנושאי נשיות, זוגיות ומודעות.

בסרטון משתפת אותנו אורנת איך בעלת עסק מהעולם החרדי, שעובדת עם נשים חרדיות גילתה את הפייסבוק והרשתות החברתיות, למה היא בחרה להיות שם ומתוך מה היא פועלת.
אורנת מספרת איך תקופת הקורונה דחפה אותה להיות בנוכחות מלאה, להגדיל השפעה ולאפשר לעצמה להיות מי שבאמת היא יכולה להיות.

ועל החיבור בייננו? אורנת השתתפה במספר קורסים שלי, וישר זיהינו את השפה המשותפת. למרות כביכול השוני. אישה, בעלת עסק מהעולם החילוני בסה"כ עם אישה, בעלת עסק מהעולם החרדי בסה"כ? ראינו רק חיבורים, אחדות, שיתופי פעולה, מקום למימוש עצמי. מוזמנים לצפות בראיון מלא השראה ורוח

Rinat220718_1521_pagetill_61-03.png
Rinat220718_1521_pagetill_61-03.png

רקפת ברגר, מנחה מופלאה לנשים באמצעות כתיבה אינטואיטיבית והיומן הויזאולי, בעלת העסק "צידה לדרך".

בסרטון משתפת אותנו רקפת בדרך המיוחדת שהיא עשתה ובה כיום מנחה סדנאות רבות ושותפה במועדון נשים שהולך וגדל שמטרתו ללוות בדרך ההתפתחות והיצירה. רקפת אשת חלומות, תרתי משמע, יש לה אינספור חלומות, חלקן במגירה וחלקן כבר על הקרקע "יש לי הרבה חלומות. אין לי פחד שהם לא יתגשמו, כי מקסימום הם יהפכו לסיפור"

מוזמנים לצפות בראיון מלא השראה ונועם

Rinat220718_1521_pagetill_61-03.png

יהודית אלקובי, עזבה תפקיד מפתח בהיי טק, והחליטה להגשים חלום ולהקים עסק. כיום יהודית הינה בעלת העסק המצליח "אמנות הסדר, להרגיש בבית".

בסרטון יהודית משתפת אותנו כיצד הרגישה שיש בידה "ביצי זהב" בדמות סיפורים מרתקים שקרו לה במהלך סידורי הבתים וכיצד יצרה מהם מוצר נוסף ומצליח בעסק שלה - הרצאה מרתקת וסוחפת, שסייעה לה להגדיל הכנסות ורווחים, להעלות את הערך השעתי, להגיע ליותר אנשים ובעיקר להנות ממה שהיא עושה.

מוזמנים לצפות בראיון מרתק.

Rinat220718_1521_pagetill_61-03.png

טלי סגל, פרשה מצה"ל בדרגת סגן אלוף והחליטה להקים עסק. כיום טלי הינה בעלת העסק המצליח "בו בזמן".

בסרטון טלי משתפת אותנו בתהליכי ההבשלה של העסק ובמה שעזר לה להקים אותו ולפתח אותו. כיצד פעלה הן החומר והן ברוח. כיצד "פשטה את המדים" ולבשה את שמלת בעלת העסק עם אקססוריז בדמות: אתר אינטרנט, דפי נחיתה, לינקדאין, מוצרים ממוקדים ועוד.

כיצד החליטה במה להתמקד והיכן נעצה את הבידול שלה.
באיזה אופן התרגלה לחיים העסקיים בהם היא עצמה היתה צריכה להגדיר את גבולותיה,  לאחר שירות במערכת מוגדרת ומובנית

מוזמנים לצפות בראיון אופטימי במיוחד.

Rinat220718_1521_pagetill_61-03.png
bottom of page