top of page
לקוחות
פידבקים מלקוחות

"לאחר שנה בה העסק פעל היתה לנו הרגשה כי הגענו לנקודה בה אנו קצת תקועות,לא היה" ברור לנו הכיוון, אוכלוסיית היעד לא היתה מספיק מוגדרת והרגשנו הרבה השקעה של אנרגיה עם פחות מדי תוצאות.  עם ההרגשה הזו פנינו לרינת בורג בבקשה לקבל ליווי עסקי שידייק את אוכלוסיית היעד שלנו, יכוון מטרות עסקיות ובשורה התחתונה - שנגדיל את המכירות. הגדרנו בצורה ברורה יותר את העסק ולמי הוא פונה, הגדרנו שיתופי פעולה והתחלנו לבצע, 

כיום לאחר שבעה חודשים של ליווי, העסק התפתח מאד, קיבלנו כיווני עבודה נוספים , יש גדילה במכירות בצורה משמעותית ואנו מרגישות בטוחות יותר וממוקדות יותר. 

אנחנו מפתחות כלים ורעיונות לעבודה חוויתית ומשמעותית במפגשים אישיים וקבוצתיים דרך - סדנאות, מוצרים וייעוץ אישי. כל הכלים שלנו מקדמים שיח, מאפשרים לקדם תהליכים אישיים של התפתחות אישית.

המוצרים הפיסיים שלנו כוללים את -

ערכת "מה המצב" - ערכה לניתוח מצבים אישיים וחברתיים.

 מארז "מה המרגש" - מארז קלפים המאפשר להרחיב את מנעד הרגשות, לזהות את עוצמת הרגש ולפתח שיח משמעותי על רגשות.

 מארז "מה השאלה- מארז קלפים הכולל שעלות מקדמות לפי תחומים כגון, שאלות מחשבה, חסמים, הנעה לפעולה, זיהוי חזוקות ועוד.

הסדנאות שלנו מגוונות, חלקן מאורגנות באופן פרטי וחלקן מוזמנות ע"י ארגונים בנושאים : שונים כגון - פיתוח כלים לעבודה קבוצתית, שאילת שאלות, דיאלוג משמעותי, איך להתמודד עם שינויים ועוד". יעל אוריאן שגיא, זוהר בן שוהם

"קיבלתי ייעוץ עסקי  מרינת בורג למיזם שלי "שרים רוק בציבור עם יואל והגיטרה"   , היה מעולה רינת פתחה לי כיווני מחשבה שנתנו "Starter" למיזם החדש שלי. 

 עכשיו הוא כבר כמעת הולך לבד...
בנוסף בתחום עיסוקי העיקרי, הוראת גיטרה בסטודיו " הבית המוסיקלי" במודיעין, גדל מספר התלמידים באחוז ניכר, בעזרתה של רינת. תודה רינת!"

 

יואל רודובסקי, שרים רוק בציבור - פעילות כייפית ומגבשת לאירוע מושלם!
לימי הולדת, למפגש חברים, לאירועים של חברות וארגונים
.


 

"שמי שני זהר, ואני סטייליסטית אישית ויועצת תדמית. 

לרינת בורג הגעתי אחרי שכבר נפגשתי מספר פעמים עם מלווה עסקית פרטית, כשרציתי להרחיב את הפעילות העסקית שלי. 

רינת עברה על כל האספקטים של העסק שלי- החל מהמיתוג, התמחור, השירותים שהצעתי, מיקוד קהל היעד שלי, תוכן ומבנה האתר, המצגות והסדנאות שהעברתי,

ועשתה מתיחת פנים בכל פן ופן של העסק שלי, שיפרה ודייקה בכל מישור. 

היא הפגינה לאורך כל הפגישות שלנו יצירתיות מדהימה- כשחשבתי שתחום העיסוק שלי יכול לכלול רק 2-3 שירותים, היא הראתה לי כמה מוצרים נלווים ושירותים נוספים אפשר ליצור, כאלו שיש להם ביקוש רחב בקהל היעד שלי.

אני הסטייליסטית הראשונה שהציעה שירותי ייעוץ וליווי אונליין- 

כמו שירות SOS- סטייל און סקייפ: שיחת ייעוץ ממקודת בסקייפ,

או סטיילינג און ליין: הדרכת קניות ברשת.

היום, מספר הלקוחות שלי גדל ויש לי טווח רחב וגמיש של מוצרים ושירותים להציע להן, וחשוב מכך- בזכות רינת למדתי מהי גמישות ויצירתיות מחשבתית ואיך אפשר להפוך כל רעיון קטן לפרוייקט ממומש."

"שמי רונית טורוול, ואני מאפרת מזה ארבע שנים. עוסקת באיפור כלות וערב ומעבירה הדרכות איפור מקצועיות ברחבי הארץ לקבוצות וליחידים. "כבעלת עסק צעיר, עם המון חלומות ורצון עז להצליח ולגדול חיפשתי דרך למנף את העסק שלי בלי להוציא אלפי שקלים." כחלק מרצוני להתקדם ולהתפתח הצטרפתי לקבוצת נטוורקינג במודיעין, מקום מגוריי. שם הכרתי את רינת בורג (יועצת עסקית).

"באחת ההפסקות רינת סיפרה לי על מגוון הקורסים והאפשרויות והתחלתי תהליך של ליווי אישי עם רינת בורג."

"הליווי התחיל במפגשים שבועיים שכללו המון עבודה עצמית בבית בין מפגש למפגש. הכל נעשה בצורה מקצועית, נעימה, בקצב הנכון עבורי ומותאם לצרכים שלי ושל העסק שלי. לאחר מספר מפגשים בלבד כל העסק שלי התחיל לרוץ קדימה. הוספתי את עיצוב השיער לסל שירותים שאני מציעה, העסק עבר מיתוג חדש עם עזרה והכוונה נכונה של רינת, פתחתי  שני מחזורים של קייטנות קיץ לנערות שהיו הצלחה גדולה, הזמינו אותי למספר הדרכות איפור עבור בנות שירות לאומי ועוד. בזכות הכלים הנכונים, העזרה, התמיכה והליווי הצמוד של רינת הצלחתי להגשים חלומות. אחרי עשרים שעות מפגש עם רינת אני מרגישה מוכנה לצאת לדרך חדשה עם המון ביטחון, ידע וכלים להמשיך בעשייה ולהתמודד עם המכשולים שבדרך. במפגש האחרון שהיה בספטמבר 2015 בנינו יחד תכנית שנתית והצבנו מטרות לשנה הקרובה."

תודה על הכל. אין ספק שההצלחה שלי היא הרבה בזכותך.

"אנו מסיימים בימים אלו כמעט שנתיים שאת מלווה אותנו. שנתיים של ברכה גדולה מאוד לחברה, בזכות האור והטוב שרינת הביאה אלינו. הייעוץ מקצועי , מעודכן ומעורה במצב השוק, והידע נרחב גם בנושאים נוספים שמשיקים לשיווק- ארגוני ופיננסי. התבטאה באופן מיוחד המעשיות- כל רעיון והחלטה שעלו בפגישות עברה לביצוע , כאשר רינת מהווה עבורנו מצפן קבוע להתקדמות.במהלך התקופה עשינו בעזרת רינת צעדים משמעותיים מאוד:נקבעו חזון ותוכניות אסטרטגיות לשנים הקרובות, נעשה מיתוג מקצועי לחברה, פותחו מוצרים נוספיםשודרג וקודם השיווק ועוד. התוצאות מורגשות מאוד: ייעול- החברה הפכה להיות ממוקדת, עם מטרות ברורות ועם דרכים ידועות למימושן. היא מאורגנת יותר- "מכונת השיווק" כבר בנויה היטב ומשומנת להמשך פעילות בתקופה הקרובה, ורמת השירות עלתה. צמיחה- היעדים שהוצבו הושגו- התרחבנו לאזורים נוספים, הגדלנו את סל המוצרים. בנוסף לכל האמור לעיל, ואולי החשוב ביותר, הוא השירות המעולה שקיבלנו.רינת עובדת באמינות, נגישה לכל צורך, עושה עבורנו מעל ומעבר, נותנת ב"לארג'יות", בנעימות. כך שאנחנו ממש מחכים לכל פגישה...התחושה היא שרינת הינה ממש חלק מהצוות, ויותר מכך, האיכפתיות שלה משדרת שהיא אפילו רואה עצמה כבת משפחה הן מבחינת האחריות שלוקחת והן מבחינת האווירה שנוצרה". אודליה אליאס, חברת דינמיקה רשתות.

"בספטמבר 2012 יצאתי לשנת שבתון אחרי 20 שנה במערכת החינוך.

בתום שנת השבתון החלטתי לא לחזור ולפתוח עסק משלי. לחזור לאהבה הישנה והראשונה שלי – לריקוד. התחלתי בריקוד חופשי לנשים. אני, שהרגשתי שגיליתי עולם דרך הריקוד החופשי,  חשבתי שתוך זמן "אביא את הבשורה" לנשות מודיעין ותוך זמן קצר אוכל להתפרנס.

מהר מאוד הבנתי שלא כך הדבר. התחלתי לחוות חלק מהקשיים שבלהיות עצמאית והרגשתי שאני זקוקה לתמיכה ולליווי. התלבטתי בין ליווי אישי לקבוצתי. קיבלתי המלצות על רינת בורג,  והחלטתי שתמיכה אישית נחוצה לי יותר מזו הקבוצתית.

מטבעי, אני אוהבת לגוון ולעשות מגוון רחב של דברים בחיי ושמחתי כשרינת "קראה אותי" וידעה לתמוך ולייעץ בהתאם לאופיי ולא על פי תבניות מוגדות.

לא כל הדברים שתכננו יחד קרמו עור וגידים. לחיים יש תכניות משלהם, אבל אני קיבלתי את התמיכה והאישור להם הייתי זקוקה, את הפרופורציות הנכונות וכמובן, רעיונות עסקיים, שיווקיים כלים ודרכי התמודדות עם האתגרים שפגשו אותי.

היום, כמעט שנה לאחר פתיחת העסק, פתחתי סטודיו למחול ולתנועה, מגיל טרום חובה ומעלה ואני מעסיקה מורה נוספת. הבנתי שהביקוש הרב יותר נמצא בקרב הילדים ומאחר ואני רוצה גם להתפרנס, אני צריכה לחשוב אחרת. לאורך השנה הראשונה לימדתי נערות. נחשפתי לתסכול שלהן מלימודי מחול במודיעין, שנבעו מתחרותיות, לחץ ואווירה שגרמה להן לפרוש. החלטתי שבסטודיו שאני אקים, תהיינה קבוצות שלא יעלו על 15 בנות, ושלנג עיני תהייה מטרה אחת: שהן ירקדו מתוך אהבה ותשוקה ולא יחוו תחושה של כישלון. אני בהחלט מעודדת להתאמץ, לשפר, להתקדם, אך מחפשת תמיד את נקודות החוזק עליהן אפשר להחמיא ודרכן להעצים ולשמר את האהבה והביטחון לרקוד."

סטודיו "בראשית תנועה", יעלה כהן 050-6599397

ובדף הפייסבוק "בראשית תנועה"

"אני כל כך רגילה לעשות בעצמי... זה פשוט זוועה. יש כמובן עניין של עלויות שנלקח בחשבון. אבל לאחרונה אני מגלה ששיתופי פעולה הם אחלה דרך להפסיק לעשות הכל לבד לבד לבד. למשל הראיון האינטרנטי  שערכנו בשבוע שעבר הוא תוצר של שיתוף פעולה ממש ממש מוצלח עם איילת אסטרייכר. אני גאה בנו על מה שעשינו ואני גאה בי שהצלחתי להביא את עצמי למקום ששיתוף פעולה כזה מזדמן אלי בכזו קלות ושהוא כל כך מתאים תפור כמו כפפה ליד.

יש גם שימוש באנשי מקצוע, אבל שם יש לי סטנדרטים גבוהים ואני לעיתים קרובות מתאכזבת.

אני עכשיו נעזרת בשירותיה המאוד מקצועיים והכל כך מדוייקים לי של רינת בורג יועצת עסקית . זה חדש לי למצוא מישהי שאני מרגישה נוח ללמוד ממנה, שאני מרגישה שבאמת יש לה מה לתת לי ושאני לא מרגישה שאני צריכה להתפשר על הסטאנדרטים שלי. הראייה הצלולה שלה והמקצוענות שלה עובדים בשבילי! 

אם מישהי רוצה לבנות תוכנית שנתית סופר מקצועית תיפנו אליה! ואל תשכחו לומר שאני שלחתי אתכן! :)"

עדיטל אגמון יפה

"רינת בורג היא יועצת עסקית, חברה וקולגה והיא אלופה!
כשהחלטתי שאני רוצה מהעסק שלי יותר,
ביקשתי ממנה שתלווה אותי ותעשה איתי יד ביד את קפיצת המדרגה. תוך כדי התהליך, הבנתי שאחד הדברים שאני הכי אוהבת בה (ויש המון...), זה שהראש היצירתי והעסקי שלה לא מחמיץ אף הזדמנות בדרך, ומעז לגעת ואפילו לקטוף. ..

עכשיו עם העסק שלי, היא מפליגה איתי מחוף המבטחים למחוזות חדשים ומאתגרים.ואני אומרת לכם - האופק מעולם לא היה קרוב כל כך". שלי לבן

"רינת יקרה!

חן חן ותודה רבה על תוכנית אסטרטגית שיווקית ברורה, חדה ממצה ומאורגנת בטוב טעם, שמאפיינת אותך ואפיינה את הליווי המקצועי המעולה שקיבלנו.אכן בעזרתך עברנו כברת דרך ועשינו קפיצת מדרגה, בפרק זמן ש'קיפל' לתוכו לא מעט עומס, מטלות ולחצים גם משפחתיים מלבד העסקיים, שלעיתים טלטלו לא מעט את תנועת הספינה,והליווי שלך היה לנו עוגן ומתווה מועיל שכיוון ותיעל את המוצפות לערוץ של תנועה והתקדמות. יישר כוחך וגם את עלי והצליחי"

בהערכה ואהבה, יפתח ושרית

כבר כמה זמן רציתי לשתף אותך בעניין הסדנה של מודל הדלת הפתוחה

כי את שותפה לדרך, וחשוב לי שתדעי איך הכל התגלגל.

 

אז ככה:

התחלנו לעבד אותה יחד בסביבות ינואר בזכות החיבור  שלך ביני  ובין גלי  ידעתי לצקת את התוכן לתבנית עשיתי את כל המהלכים שגלי יעצה לי (היא מדהימה, הודיתי לה על כך, הייתי חייבת) בקיצור הגדרתי זמנים התחלתי לשווק ארבעה חודשים לפני מועד הקורס כי לא ידעתי איך זה ילך במהלך אותם חודשים אספתי מספרי טלפון ופניות יצרתי קשר עם גננות דיברתי המון המון  המון בטלפון הסברתי פתחתי מערכת יחסים המשכתי לשווק תוך כדי השיחות איתן הבנתי המון דברים על אוכלוסיית היעד שיש לי גננות משרד החינוך וגננות פרטיות (נתח מאוד חשוב אצלי) מה שניתב אותי לקחת החלטה סופית ולפתוח מועד בוקר במודיעין, וערב ברמת גן ברמת גן החלפתי מיקום כי משהוא לא הסתדר במקום המקורי  אני חייבת לומר שאת הרעיון לעשות בבית במודיעין קיבלתי כהשראה ממך וזה נהדר את לא יודעת עד כמה אני מאושרת כי עכשיו אני יותר ויותר מחדדת ומלטשת את המוצר  וכמו שאת יודעת אני יצרתי בעקבות זה סדנה חד פעמית וזה הולך להיות עבורי מוצר חשוב 

 אני יודעת שבשנה הבאה אני אתמחר את זה אחרת הרבה יותר גבוהה כי אני יודעת איזה ערך אני נותנת לאנשים  

אני מקבלת הדים חיובים, מחממים את הלב מכל מי שלוקחת חלק ואני בעננים.  

פשוט ניפתח לי עולם חדש בזכותך, הרגשתי צורך לשתף אותך כי היית שותפה לדרך, למסע, ולהצלחה

אני לומדת ממך המון המון ושואבת ממך המון כוח כי אני לא מפסיקה לעקוב אחרי המהלכים השיווקים שלך

חיבוק ממני אליך

 

רונית דהאן קאשי

bottom of page