top of page

האם את שומעת את הקריאה הפנימית?

אני פוגשת הרבה נשים שמרגישות כבר כמה שנים את הקריאה הפנימית הזו לצאת לאור.

זה לא שהן יושבות בחוסר מעש בבית. כל אחת עושה דברים, מתפתחת, יוזמת.

אבל מרגישה שזה עדיין לא הדבר הגדול והאמיתי.

בדרך כלל זה נסוב סביב האומץ לעשות משהו. לצאת במלא הדרה לעולם, עם כל מה שיש לה.

אם עובר לך בראש:

אני לא מספיק טובה

אין לי עדיין את כל הכלים

אני עוד צריכה ללמוד את השיטה ההיא וההיא

יש לי פחד קהל

אני לא מספיק רהוטה

אני לא טכנולוגית

יש מלא כמוני, למה שיבחרו דווקא אותי?

זה יראה הזוי

אין לי מספיק כסף להוציא על כל מה שנדרש לשם כך

ואם זה לא יצליח?

 

אבל גם יש קול שדוחף ולוחש: קדימה, צאי, יש לך מלא מה לתת לעולם

כנראה שגם על דלתך נוקשת הרוח הגדולה. רוצה שתעשי לה מקום.

היא מביאה איתה פעימה גדולה של השפעה ומימוש.

מתוך הספר ״לצאת מֵעוֹרִי לְאוֹרִי״

Wildlife

תקשור לקראת הרוח הגדולה

לילה אחד חלמתי חלום, שאני חווה סיטואציה מסוימת ממש בטוב (בלי שקיבלתי כל פרטים עליה). החוויה הייתה כל כך טובה, עד שלא יכולתי להכיל אותה. הלב כמו עמד להתפוצץ, וכל שרציתי זה רק להתעורר מהחלום. כשהתעוררתי, בתגובה האוטומטית רווח לי אך במחשבה שניה תהיתי ביני לבין עצמי על כך שלא יכולתי להכיל מסה גדולה של טוב.

בתקשור שערכתי על החלום הזה התבשרתי שאפגוש את ״הרוח הגדולה״ שהיא מעין ארכיטיפ פנימי. התאהבתי בה. ברוח הגדולה. היא מהווה סגיר מרומם רוח לנושא הבית של הרגשות ופתיח נהדר לקראת השוטטות באי ודאות. הרוח הגדולה מביאה איתה זר עצום של הטבות, אבל כדי שהיא תוכל לשכון בקרבנו, היא מביאה עימה גם כמה תנאים.

אני מרגישה שהקריאה הפנימית הזו ממוענת לאנשים רבים שכמהים לחבור לתדר הזה ולחיות חיים משמעותיים יותר.

השאלה שנשאלה: מי היא הרוח הגדולה ואיך ניתן לחבור אליה?

כריכה עדכנית תבלינים.jpg

83. תקשור לקראת איחוד עם הרוח הגדולה 

605DEE63-CF70-49CE-965C-FA2831F9C214_4_5005_c.jpeg

אישה ברוכה ונעלה, המעלה את ירושלים על ראש שמחתך, ושוזרת כתרים לרוב על ראשך ועל ראשי סובבייך. מתקרבת את לתקופה שבה מזדמנים לך חילופים בשער. מגיע זמנן של אנרגיות ששירתו אותך נאמנה עד היום להיות מוכנות להחלפה או לשדרוג. המתבוננת מהצד הולכת ומאבדת עניין, ויש קריאה פנימית לרוח הגדולה.

הרוח הגדולה יכולה להתבונן, להרגיש ולהפעיל את כל הדמויות ברדיוס גדול מאוד בתוכך ובסביבתך. היא מכילה מסה עצומה לאין שיעור ומסוגלת ליצור חיבורים עם אנרגיות רבות ושונות בו זמנית, ולגרום לאדם לחוש טוב עם זה. 

כאשר היא אינה נוכחת, אין האדם יכול להתמודד עם כמות אנרגיות, אנשים ושונות גדולה מדי. זה מטלטל אותו, מכיוון שהרגש שולט בו ואינו מאפשר לו להתחבר לשונה ממנו. בכך שאינו מתחבר, מקטין הוא באין יודעין את המסה שלו עצמו ואת עוצמתו להשפיע: להישמע, להראות, להיבחר. 

החלום שחלמת עם תחושת העומס הרגשי הטוב שאינך מסוגלת להכיל הוא דוגמה מופלאה לאופן שבו מרגיש אדם שהרוח הגדולה אינה מיוצגת בו. 

בעבר על מנת לקבל אותה היה צריך לעבור חניכה קשה של מחלה קשה, של איבוד חיים זמני, או כל צורת התנתקות חריפה מחיים רגילים. כיום נושבת רוח גדולה חדשה אשר מאפשרת להתחבר אליה ולחבר אותה להיות חלק מעוצמות ואפיוני האדם מבלי ללקות בקושי ובסבל. הרוח הגדולה מגיעה פשוט למי שמזמן אותה וכליו מוכנים ומזומנים לארח אותה בסטנדרטים הנדרשים לה

  • יכולת לראות את האחר, להרגיש אותו, להבין אותו, מבלי להיות מטולטל רגשית

  • יכולת ורצון להגיע להרמוניה ולחיבור גם עם חלקים אחרים בעולם (אנשים ומקומות) שאינם בתבנית הרגילה והמקובלת של אותו אדם. זו היכולת להיפתח לשונה ולאהוב אותו אפילו שהוא מתנהג אחרת, חושב אחרת ופועל אחרת. רוב האנשים פועלים מתוך כאב אישי ופגיעות אישית ולכן אינם יכולים להתרומם מעלה ולחבור לרוח הגדולה. 

  • להיות מוכנים להוציא לאור את כל הידע, התבונה, ההשראה, התובנות, הכלים וכל מה שמגיע. לשתף את העולם. להיות צמד - הרוח הגדולה והמורה. להתמיד ולהוציא לאור, גם אם העומס הרגשי מורגש. לדעת הן לווסת והן לנקות אותו.כמו שמנקים את הבית - כך לדאוג לניקיון שוטף של הנפש. הן באופן רגעי כשמשהו ״מתלכלך״, והן באופן קבוע שבועי דו שבועי וכד׳.

הרוח הגדולה מביאה איתה פעימה עצומה, המפזרת את כל מה שמגיע לאדם בפיזור גדול היוצר השפעה גדולה: שם, מוניטין, ומשאבים. כל אלו מתכנסים להם יחדיו כי הם משרתיה של הרוח הגדולה. אלו מתקבלים לא על מנת שאדם יצבור כוח לעצמו, אלא כדי שיטען שוב ושוב, על מנת להמשיך לשרת את הרוח הגדולה. זו מחויבות. לרוח הגדולה תנאים משלה. היא נותנת בענק, אבל מצפה לקבל לפחות באותה מידה. זה אומר ניקיון קבוע, היטענות קבועה, אומץ להוציא את הדברים החוצה (שיווק, יח"צ וכו'), ופעולות טקטיות על מנת שזה אכן יקרה.

הרוח הגדולה דואגת לבעליה, ומצפה שישרתו אותה כמו אדון – מלך. היא רואה את האדם המארח אותה הן כבעליה והן כמשרתיה. אין סתירה בין השניים, זה מנגנון אחד עגול ומיוחד: אוכל ומאכיל, צמא ומרווה, נותן ומקבל, פועם ומפעים, ואין כדוגמתו בעולם כולו.

כל אחד היה רוצה בסתר ליבו לחבור אליה, אך לא כולם עומדים בדרישותיה, תנאיה, סייגיה ואופייה.

כאשר נוצרת הקריאה הפנימית הזו כמו שחווית אותה, מתחילים לנוע דברים.

החלום מייצג סוף תקופה והתחלה של אחרת. היא כמו נוקשת בדלת ושואלת האם תרצי לארח אותי?

ואת עונה לה: הן. הן חיכיתי לך עידן ועידנים, חיים שלמים של גלגולים שלמים, והנה הגיעה העת והגיעה השעה, אני מקבלת אותך בברכה בשערי ומתייצבת בשערייך.

עומדות אנו לבוא בברית הנישואין ולאחד כוחותינו לעולם ועד. הקדוש ברוך הוא מקדש אותנו בכבודו ובעצמו ונותן ברכתו. המובילים לחופה הם כל הארכיטיפים שליוו חיים שלמים. כולם שותפים, כולם אחים, כולם הורים ומורים.

ואת מקבלת את כולם, מכבדת כל אחד באשר הוא, מודה להם על מה שתרמו, ונרגשת לקבל מהם את ברכת הדרך. כאשר אדם מכיר בכל הכוחות שתרמו לו עד כה, מעצים הוא הן אותם והן את עצמו. מחבר ומאחד, ויודע הוא, כי לעולם חסדו. 

היי ברוכה

123-456-7890 

33816758-316B-44F7-9D08-60BA0EB7E62B.png

לרכישה ופרטים נוספים על הספר

סט מסרים בגלויות

10 גלויות מאוירות בציורים מצמיחים עם משפטי השראה מתוקשרים

כתבה וציירה: רינת בורג

DDC505DE-4C4E-4AD7-890B-ECF812AC21D9_1_100_o.jpeg
bottom of page